Značky

Značka Burnetie vznikla v roku 2006 s cieľom vyrábať pestrofarebnou škálu tenisiek a kvalitnú obuv pre každodenné nosenie alebo akúkoľvek príležitosť či aktivitu. Kladený je dôraz na kvalitu, dizajn a komfort .. Burnetie je pre všetkých kto si aktívne užívajú život, myslia pozitívne a nebojí sa prijať akúkoľvek výzvu. Plniť si svoje sny, baviť sa a žiť na 100% .Burnetie miluje extrémne športy. Burnetie baví hudba, tanec a pohyb. Burnetie si však vie aj odpočinú a leňošiť.
Burnetie pritom nezabúda na životné prostredie a využíva inovatívneho postupu pri výrobe obuvi, kedy recykluje veľké množstvo nevyužitého kaučuku na výrobu novej obuvi. Gumové podrážky teda z 50-60% vyrobené z recyklovanej gumy. Minimalizuje tým veľké množstvo zvyškového materiálu.Diadora bola založená roku 1948 v meste Caerano di San Marco v severotalianskej provincii Treviso a pôvodne sa zaoberala výrobou kvalitné turistické a pracovnej obuvi. V šesťdesiatych rokoch rozšírila svoj záber o športové vybavenie všeobecne a využívaním moderných technológií rýchlo získala vysokú kvalitu a skvelú povesť. Celosvetový ekonomický boom a obrovský rozvoj profesionálneho športu v 70. rokoch minulého storočia zastihol Diadora pripravenú. Presúvala svoj záujem na stále viac športových odvetví a zvolila cestu nekompromisnej kvality. Zamerala sa na technické a vysoko výkonnostné produkty vyhovujúce vysokým nárokom profesionálnych športovcov. Kládla dôraz na pohodlie i progresívny dizajn a táto cesta zožínalo ďalšie úspechy.

Diadora naviazala spoluprácu s hviezdami atletiky a futbalu a to ju vynieslo na výslnie. Do polovice 70. rokov predala viac ako tri milióny párov a bola zastúpení v 45 krajinách sveta. Rad víťazstvo zvýšila prestíž značky a Diadora sa stala synonymom úspechu, nenapodobiteľného talianskeho štýlu a kvality.

Dia Dorea znamená v gréčtine "zdieľať dary a pocty".Značka Gola sa zrodila zo skromných začiatkov v malej továrni v roku 1905 (značku registroval 22. Mája 1905 Joeseph Leeson & sons). Od tej doby značka Gola zažila jazdu ako na horskej dráhe, prežila dve svetové vojny a rôzne ďalšie skúšky, až do svojho zatiaľ najúspešnejšieho obdobia, 60 a 70. rokov, a to ako ikona vynikajúce športové značky.
Gola tvorivo využíva svojej dlhej histórie pri tvorbe nových dizajnov a kombinácií štýlov, kedy sa inšpiruje produkty, zo svojich predchádzajúcich kolekcií, ktoré sa v moderných obmenách vracajú na trh a sú momentálne veľmi úspešné po celom svete.

Značka Gola je stále verná svojim koreňom a stala sa jednou z pretrvávajúcich značiek v oblasti športovej a livestylové obuvi vo Veľkej Británii.

Je spravodlivé povedať, že Gola obstála v skúške času a zaslúžene tak patrí medzi ikony vo svete módy. Kombinácia bohatej histórie a nadčasových produktov je tou najlepšou vizitkou tejto legendy z "ostrovov".

Motto značky znie: "BORN IN BRITAIN ..."


Značka Hater Snapback bola založená v polovici roku 2012 v Hong Kongu dizajnovú skupinou IDC a Blinker brand.
V rozpätí niekoľkých mesiacov si značka získala medzinárodné uznanie rôznych módnych blogov a kritikov. Návrhári Hater smelo využívajú najnovšie trendy jedinečných a štýlových prvkov., Tak aby dosiahli dokonalých farieb a vzorov.
Značka Hater snapback sa rýchlo rozšírila po celom svete a teraz ju kúpite aj u násNew Balance je americký výrobca obuvi so sídlom v okolí Brightonu Boston, Massachusetts, Spojené štáty americké (USA). Spoločnosť bola založená v roku 1906 ako "New Balance Arch Support Company" a je jedným z hlavných svetových výrobcov športovej obuvi.New Balance stále udržuje časť výroby v USA, rovnako ako vo Veľkej Británii a na európskom trhu, kde sa vyrábajú niektoré z populárnych modelov , ako je 990 model. Toto je jeden z podstatných rozdielov od konkurenčných značiek, ktoré vyrábajú mimo USA a UK. V dôsledku toho New Balance produkty majú tendenciu byť drahšie ako mnoho iných výrobcov. Pre kompenzáciu tohto dôležitého rozdielu, New Balance chce odlíšiť svoje výrobky technickými prvkami, ako je napríklad v zmesi gélových vložiek, strateného opätku alebo väčší výber velikostí.Do roku 1990 bola New Balance skvele prosperujúce firmou. Ročné príjmy v roku 1996 predstavovali 474 miliónov dolárov. Bola tiež zaradená medzi šesť najlepšie predávajúcich obuvných značiek na svete.V roku 1998 je New Balance už známa ako jedna z popredných výrobcov športovej obuvi. Dopyt po topánkach New Balance začala byť tak veľká, že Davis bol nakoniec nútený presunúť časť svojich výrobných závodov aj do zámoria.Premier Fits je výrobca zákazkových čiapok zo San Diega, USA. Hlavnou činnosťou Premiere Fits je výroba snapbacks a to ako pod vlastnou značkou, ako aj pre ďalšie streetwearová značky pod ich vlastným brandom. Premiere Fits spolupracuje s radom známych a úspešných osobností. Aj keď je hlavným produktom práve snapback, tak produktovú ponuku dopĺňajú kvalitné čiapky a tričká.